Havacılık

BKM Teknoloji, AS9100 Havacılık Sanayisi sertifikasına ve Özel Prosese yönelik NADCAP 7006, NADCAP 7101/1 ve NADCAP 7101/7 belgelerine sahip olup, onaylı tedarikçi olarak birçok sektör firmasına hizmet vermektedir.

Uzman mühendis kadrosu, üretim alt yapısı, test kabiliyetleri ve hassas imalat tecrübesi ile katma değeri yüksek, teknolojik ürünlerin yerli olarak imalatını gerçekleştiren firmamız sürekli yeni ürünler imal etmekte ve seri olarak ticarileştirmektedir.

Üretimini yaptığımız parçaların proje isterlerine göre tüm boyutsal ölçümleri, CMM ölçüm, 2D ölçüm, Projeksiyon ile ölçümleri, özel ölçüm ekipmanlarıyla ölçüm laboratuvarlarımızda yapılmaktadır. Ayrıca Micro Vickers Sertlik ölçüm analizi ile HRC, HB, HRB gibi ölçüm analizleri, Yüzey pürüzlülük kontrolü gibi işlemler bünyemizde yapılmaktadır.

Sektöre Özel Parça İmalatı

BKM Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda özellikle Alüminyum, Titanyum, Nikel bazlı malzemeye sahip parça imalatları yapmaktadır.

Hassas kompleks parça imalatlarının yapıldığı firmamızda birçok farklı operasyon bünyemizde yapılabilmektedir. Ayrıca alt sistemlere ait parçaların montaj operasyonu da kendi bünyemizde yapılmaktadır.

Test Numunesi Hazırlama

Nadcap 7101/1, 7101/7, 7006 sertifikasına sahip olan firmamızda Çekme, Yorulma ve Sürünme test numuneleri üretimi yapılmaktadır. Test numuneleri üretiminde Nadcap standart kodları olan Z Standart Test numunesi işleme, Z1 Düşük Stresli Taşlama, ve Z2 Düşük Stresli Parlatma operasyonları kullanılmaktadır.

Şok Sönümleyici (Impact Damper)

Enerji sönümleme kapasitesi ve kullanım alanına göre özel olarak ihtiyaç duyulan şok sönümleyici ürünleri için iletişime geçebilirsiniz.